SCRAFF - logo STREET
DESIGN

Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

O nás

Všetko to vzniklo niekedy v októbri 2017.

Od tej doby sa snažíme udržiavať svoj smer a robíme to, čo najlepšie vieme a chceme. Nakoľko nás oboch vždy zaujímala/ zaujíma, bavila/ baví móda a tvorba, rozhodli sme sa to všetko zlúčiť do „SCRAFF“.

 

Naším krédom je ponúkať niečo takpovediac „naše“ ,pohodlné, vyzývavé a zároveň jednoduché, netradičné a štýlové. Milujeme dizajn a to sa snažíme v našej značke oblečenia vyjadriť jedinečnosť , ručnú kresbu, že chceme ponúkať kvalitu, štýl, a že sa chceme predovšetkým vyhnúť tuctovej móde z veľkoobchodov.

Chceme vniesť do sveta e-shopu niečo, čo nás baví :

Dizajn, grafika, kreativita, kvalita, precíznosť, marketing a v neposlednom rade úspech v spokojnosti u ľudí.

 

„Hra je jeden z najefektívnejších spôsobov, ako zjednodušiť život. Presne to sme robili ako deti, ale v dospelosti sme sa hrať zabudli.“ (Albert Einstein)

A práve toto je to, čo nás priviedlo k vlastnej značke oblečenia. Vymýšľať a tvoriť svoje oblečenie, typy, strihy, kolekcie či kresby, ktoré plánujeme mať limitované, aby sme sa líšili od spomínaných módnych veľkoobchodov.

 

Našim hlavným cieľom je spokojný zákazník, prijateľné ceny, kreatívne oblečenie, lebo toto by malo byť cieľom každej schopnej a úspešnej modernej firmy v tomto odbore.

 

Naše oblečenie ponúka :

  • Vyrobené na Slovensku

  • Pohodlná kvalitná látka (prevažne bavlna)

  • Ručne vyšívane logo

  • Ručné kresby (handmade)

  • Jedinečnosť, kreativita

A samozrejme pekne zabalené s malým prekvapením pre Vás , našich zákazníkov.


 

Myslíme si , že skutočne dobré veci vznikajú vtedy, keď nemáte hranice ani presne vytýčené a zakreslené plány ako vo veľkých odevných reťazcoch. 

Ako sme vymysleli názovSCRAFF

Pokúšali sme sa o všelijaké slovné skomoleniny. Dosť sme sa pritom nasmiali. Spájanie slovíčok a vyhľadávanie názvov po internete nedávalo zmysel, ale fakt že žiadny :D

A tak sme sa následne obaja dohodli, že si každý sám doma vypíšeme z anglického slovníka 20 slovíčok, ktoré sa nám budú páčiť a potom si ich navzájom spolu prejdeme...A tak sme sa dopracovali k tomu, že obaja sme z tých tisícok slov natrafili na rovnaké v naších zoznamoch. Slovo bolo „scruffy“. No aj tak sme si ho chceli ešte upraviť po svojom nakoľko sme kreatívni :D

A tak vzniklo dielo „SCRAFF“.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím